tr

Ataşehir Eşya Depolama

31.01.2021
109
İndirim
550₺ 450₺
Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama hizmetlerimize hoş geldiniz.

Çeşitli sebeplerden dolayı eşya depolama hizmetini tercih eden müşterilerimiz için Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra Ataşehir ev eşyası depolama hizmeti de sunuyoruz. Ev depolama alanlarımız tamamen kişiye özel odalar şeklinde olup yüksek katlardadır, bu yüzden eşyaların nem ve rutubet alması imkansızdır aynı zamanda eşyalar depolanmadan önce ilaçlanır ve dezenfekte edilir, dezenfekte ve ilaçlandıktan sonra oda depolara yerleşen eşyalarınız güvenlik kamerası ile 7/24 izlenip kayıtlar kaydedilmektedir.

 

Ataşehir Eşya Depolama Süreci

Ataşehir eşya depolama süreci gayet hızlı ve pratik bir şekilde sürdürülür bu süreçte tüm eşyalarınızın paketlenmesi demontajı ve eşyaların kollilenmesi firmamıza aittir. Eşyalarınız depolanmadan önce en iyi şekilde en korunaklı şekilde depolama şartlarına uygun bir şekilde paketlenir ve sigortası yapılır, sigortası yapıldıktan sonra eşyalarınız depomuza getirilir ve sizin için ayrılan depoya yerleştirilir.

Eşya depolama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Ataşehir ev depolama ücretleri aşağıda listelenmiştir lütfen inceleyiniz.

  • Parça Eşya Depolama Fiyatları : Aylık 200TL’den Başlayan Sabit Fiyatlar.

  • 1+1 Eşya Depolama Ücreti : Aylık 300TL’den Başlayan Sabit Fiyatlar.

  • 2+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı : Aylık 400TL’den Başlayan Sabit Fiyatlar.

  • 3+1 Ev Depolama Ücretleri : Aylık 450TL’den Başlayan Sabit Fiyatlar.

  • 4+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatları : Aylık 500TL’den Başlayan Sabit Fiyatlar.

  • Daha Büyük Depo İhtiyacı : Aylık 600TL – 900TL’den Başlayan Sabit Fiyatlar.

Yukarıda Ataşehir ev depolama ücretleri hakkında size ön bilgi sunulmuştur.

 

Ataşehir Ev Eşyası Depolama Ve Evden Eve Nakliyat

Ataşehir ev eşyası depolama taleplerinizde eşyalarınızı depoya taşımak üzere firmamız kendi araçları ile nakliye hizmetide sunmaktadır. İstanbul içi bir taşımacılık olacak ise İstanbul evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret ediniz eğer Şehirlerarası  işlemi olacak ise lütfen Şehirlerarası Nakliyat linkimize tıklayınız.

Ataşehir’de en iyi ev eşyası depolama şirketi olarak uzun yılların verdiği tecrübelere dayanarak siz değerli müşterilerimize sigortalı eşya depolama. Kaskolu ofis eşyası depolama, Hijyenik eşya depolama ve güvenlikli ev depolama hizmeti sunuyoruz.

Ataşehir ev eşyası depolama firmaları arayışlarınızda size en yakın depolama alanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz, dilediğiniz zaman depomuza gelip eşyalarınızı görebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi aramayı unutmayınız.

png iletişim

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
VARANSOY Nakliyat
VARANSOY Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?