tr

Çağlayan Evden Eve Nakliyat

25.01.2022
95
1500₺ 1300₺
Çağlayan Evden Eve Nakliyat

Çağlayan evden eve nakliyat olarak İstanbul’da en üstün hizmeti sunmak ve değişime ayak uydurarak sektörün yeniliklerini takip etmek ve çalışmalarımıza uygulamak vizyonuyla hareket ediyoruz. Her zaman sektörün en iyi olma misyonuyla beraber toplam kalite ile birlikte mükemmeli yakalamak için, alanında uzman kadrolarla hizmet veriyor ve Çağlayan evden eve nakliyat ev,ofis ve büro taşımacılık ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Sürekli hizmet kalitesi anlayışıyla, yüksek müşteri memnuniyetini yakalamak ve bu doğrultuda hep bir daha fazlası için kendini geliştirerek çalışmalarını yürüten firmamızla sizlerde dünya standartlarında bir taşımacılık hizmeti ile tanışacaksınız. Taşımacılık sektöründe her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek geniş araç filomuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.
Çağlayan evden eve nakliyat firması olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanarak 13 yılın katmış olduğu değer ile sizlere kaliteli, güvenilir taşıma hizmeti sunmaktayız. Çağlayan evden eve nakliye taşınma öncesinde firmamızı 1-2 iş günü içerisinde arayıp randevu aldıktan sonra müşterimizin belirtmiş olduğu tarih ve saatte evinize eksperimiz gelir. Buradaki amacımız taşınma günü hiçbir sorun, aksilik yaşanmaması bakımından yapılmaktadır. Eksper ev içindeki tüm eşyaları bir liste haline getirerek not eder ve gerekli taşınma programını hazırlar. Çağlayan evden eve nakliye bu program dahilinde ev içinde görev alacak personel sayısı, eşyalarınıza kullanılacak ambalaj malzemesi türü ve miktarı, araç boyutu ve sayısını belirler. Müşterimize Çağlayan nakliyat firmaları hizmeti hakkında detaylı bilgi verildikten sonra sözleşme yapılır. Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte taşınma hizmeti gerçekleştirilir.

Çağlayan Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşının

Taşınma günü eviniz içerisinde verilecek hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde yapılacaktır.
1- Çağlayan evden eve nakliyat bünyesinde çalışan usta marangoz ve taşıyıcı elemanlarımız ile birlikte ilk olarak ev içinde yapmış olduğumuz çalışma demonte ve montajdır. Demonte işleminin amacı kapıdan zor geçen, taşınma çok zor olan eşyaları birbirinden ayırarak daha rahat ve güvenli bir şekilde taşınması için yapılmaktadır. Demonte göre eşyalar arasında gardrop, salon takımı, vestiyer vb. eşyalardır. Bu mobilyalar usta marangozlarımız tarafından birbirinden ayırdıktan sonra her bir eşya parçası özenle ambalajı yapılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Kullanılan ambalaj malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, ip, bant, vb. malzemelerle paketlenir. Kumaş koltuk, kanepe, çekyat vb. eşyalarınız hava kabarcıklı naylonlara sarılır. Demonte gören eşyalar yeni evinize gittiğinde usta marangozlarımız tarafından kurulum aşaması gerçekleştirilir.
2- Çağlayan evden eve nakliyat şirketleri beyaz eşyalar grubu arasındaki buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, cam eşyalarınız ilk olarak özel ambalaj kağıtlarına sarılır ve üstüne 1 kat havalı naylon sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.
3- Çağlayan evden eve taşımacılık çabuk kırılması söz konusu olan cam eşyalar özel köpüklü karton koliler içinde taşınmaktadır. Çabuk kırılan cam eşyalar nelerdir? Bardak, tabak, porselen takımı, kristal setler vb. eşyalarınızdır. Her bir cam eşya tek tek sarıldıktan sonra koli içine konulur. Taşınma sırasında işin daha koordinasyonlu bir şekilde devam etmesi ve eşyanın zarar görmemesi bakımından her bir koli üzerine “dikkat kırılabilir eşya” ibaresi eklenir.
4- Çağlayan ev taşıma fiyatları elektronik eşyalarınız en üzerinde durduğumuz, gereken özen ve hassasiyetin gösterilmesi gerektiği eşya parçacıklarıdır. Elektronik eşyalarınızın her bir eşya parçası özenle tek tek ambalajı yapılır. Elektronik eşyalarda kullanılan ambalaj malzemeleri arasında kraft kağıt ve havalı naylon ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Paketlenen eşyalar özel köpüklü box koliler içerisine yerleştirilip taşınmaya hazır hale getirilir.
5- Çağlayan en iyi evden eve nakliyat saksı ve çiçekleriniz toprakları dökülmeden, yaprakları kırılmayacak şekilde özel fıçılarımız yardımıyla taşınmaktadır.
6- Çağlayan evden eve nakliye firmaları taşınma sırasında eşyanız zarar görme gibi bir unsur oluşur inse eşya eğer onarılabilecek bir durumda ise onarılır. Eğer onarılmayacak bir şekildeyse eşyanın aynısının yenisi alınır ve müşterimize teslim edilir.
7- Çağlayan evden eve nakliyat şehir içi, şehirler arası tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız sigorta kapsamı dahilinde taşımacılık hizmetleri yürütmektedir. Anlaşmalı çalışmış olduğumuz axa ,anadolu , güneş , ak sigorta gibi sigorta firmaları tarafından eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır

Kurumsal ve sigortalı nakliyat hizmetleri sunduğumuz müşterilerimizin %99,5’i %100 memnuniyet ile bizi değerlendiriyor sizde binlerce mutlu müşteri arasında olmak isterseniz hemen iletişime geçiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
VARANSOY Nakliyat
VARANSOY Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?