tr

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

10.12.2020
87
İndirim
1500₺ 1300₺
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde uzun soluklu çalışmalarına ara vermeden devam eden firmamız, çeşitli kampanyalarla müşteri sayılarını artırıp, etki alanını genişlemeyi planlamıştır. Bunun için çeşitli kampanyaları devreye sokarak, güvenilir hizmet kalitesini gösterme şansına sahip olmuştur.

Çekmeköy bölgesinde hatırı sayılı bir yer edinmeyi başarmış bir firma olarak müşterilerimizin her türlü istek ve beklentilerine karşılık vermek beklentilerinin üstünde hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

1978 yılından beri müşterilerin beklentilerine zor şartlarda bile karşılık veren firmamız, bugün Avrupa standartlarında hizmet sunmaktadır. Şöyle ki evden eve nakliye sektörüne bir sürü yenilik getiren firmamız ne yazık ki taklitlerden kaçamamış bir sürü firma yeniliklerimizi taklit ederek Çekmeköy bölgesinde etkili olmaya çalışmıştır.

Gelen şikayetler doğrultusunda bunun başarılı bir plan olmadığı apaçık ortadadır. Çekmeköy bölgesinde müşterilerimizle bütünleşen, 0533 640 24 43 no’lu hattımız bizleri onlarla karıştırmamak için kısmen yardımcı olsa da yeterli olmamıştır. firmamız bu konuda en kısa sürede karışıklıkları gidermek için çalışmaktadır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat %25 İndirimli Nakliye

Çekmeköy evden eve nakliyat olarak firmamızda 30 araç bulunmaktadır. Araçlar tamamen ev ve ofis taşıma işlemleri için tasarlanmıştır. Firmamızda kesinlikle eski model ve brandalı araç bulunmaz! Ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız üstteki sekmeleri tıklayarak firmamızı araştırabilirsiniz.

Çekmeköy nakliyat taşımalarında en çok tercih edilen firma olmamız itibariyle şehir içi şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerinde garantili sigortalı hizmetlerimizden faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Şehirler arası taşımalarda erken yer ayıran müşterilerimize %20 oranında fiyat indirimi göz önünde bulundurulur.

Bunun için minumum bir hafta içerisinde firmamızı arayıp eşyalarınızı taşıyacağınız şehri ve eşya oran bilgisi hakkında bilgi verip anlaşmaya varmanız yeterlidir. şehirler arası taşımalarda olası hasarlara karşı eşyalarınızın sigortalanması zorunludur.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat | Fiyat Politikaları 

Çekmeköy evden eve nakliye fiyatları maalesef sektörde çokça taşeron firmanın yer almasıyla birlikte fiyat indeksinde büyük dengesizlikler görülmektedir. Kısacası Çekmeköy nakliye firmalarını aradığınız zaman ayrıntılı bir şekilde hizmetler ya da başka bir deyişle vaatler dizilir.

Vaat diyoruz çünkü maalesef sahte kimlikle bir sürü firma sizlere kendini tanıtır ama verilen sözlerin yerine getirilmesi çok az firma tarafından yerine getirilir. Firmamız bu konuda hassasiyetlerini müşterileriyle paylaşarak gerek fiyat konusunda gerekse müşterilerine yardımcı olmaya çalışmıştır. Unutulmamalı sizlere cazip gelen fiyat teklifleri büyük bir oranla hayal kırıklığına dönüşebilir.   

Çekmeköy nakliyat hizmetleri almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken tek şey bir kaç evden eve firması ile görüştükten sonra maddi durumunuzu da göz önünde bulundurarak, ortalama fiyat veren firmayı tercih etmeniz olacaktır.

Burada bir dengesizliğin olduğunu kabul etmek gerekir. Bazen yüksek fiyat çeken firmalar, ucuz çalışan firmalardan da kötü hizmet sunabilir. İşte tam bu noktada evlerin oda sayısına ve eşya oranına göre müşterilerimize ortalama fiyat çıkarmanın yararlı olacağını düşündük. 1+1 bir eviniz taşınacaksa ve bunun temiz bir şekilde gerçekleşmesini umuyorsanız en az 800 TL fiyat veren firma ile anlaşmanız doğru olacaktır. Bu fiyat az da olsa değişebilir.

2+1 eviniz taşınacaksa en az 900 TL fiyat veren firmalara güvenebilirsiniz. 3+1 eviniz taşınacaksa en az 1100 TL veren firmalarla anlaşabilirsiniz. Unutmayın para veriyorsanız en iyi şekilde hizmet almak hakkınız. Bu verileri göz önünde bulundurarak hareket eden müşterilerimiz Çekmeköy nakliyat adı altında araştırmalarını yapabilirler.

 Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Olmalıdır?   

  • Geniş çaplı araç parkuruna sahip olmalıdır.
  • Yoğun iş dönemlerinde bile güler yüzlü, sorunları çözmeye odaklı personele sahip olmalıdır.
  • Evden eve nakliyat adına gereken bütün resmi belgeleri bünyesinde bulundurmalıdır.
  • İletişim departmanı alanında uzman olmalı, insan kaynakları kriz yönetiminde aktif olmalıdır.
  • Evden eve nakliyat adına gereken bütün meteryalleri eksiksiz bulundurmalıdır.
  • Kanserojen içeren sargı ve toplama malzemesi bulundurmamalı (kimyasal naylon, varil vb.)
  • Yerinde ve zamanında hareket etmeli, belirli bir program cetveline göre hareket etmelidir.
  • Müşteri odaklı çalışmalıdır. Elde olan müşterileri tutacak kaliteye sahip olmalıdır.
  • Geniş referans ağına sahip olmalıdır.

Kış sezonu boyunca Çekmeköy eden eve nakliyat hizmetlerinde hem şehir içi hem de şehirler arası taşımalarda %30 indirimi yakalama fırsatını kaçırmayın! Firmamız bu ay müşterilerine turuncu fırsat adı altında büyük imkanlar sağlıyor. Her gün Ege ve Akdeniz bölgesine günlük seferlerimiz mevcuttur. Erken rezervasyon halinde indirimler % 50’ye kadar inmektedir.  

 

Çekmeköy nakliyat ya da Çekmeköy ucuz nakliyat adı altında bu kampanyaların detaylarını müşteri hizmetlerimizi arayarak irdeleyebilirsiniz. En iyi nakliye firması olmak müşterilerine zamanında ve indirimli kampanyalar sunmaktan geçer. Çekmeköy nakliyat firmaları, Çekmeköy nakliyat fiyatları odaklı çalışmalarına ara vermeden devam eden firmamızın ayrıntılarını turuncu kampanya adı altında inceleyebilirsiniz. Ayrıca şubat ayına özel ucuz depolama, ucuz eşya depolama fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

Bilindiği üzere nakliye şirketleri günümüzde bir hayli çoktur. Bunun nedeni ise her geçen gün yapılan yeni binaların artması ile taşınacak olan kişilerin de artmasıdır. Genel olarak da en çok taşıma işleri evden eve yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra fabrika, hastane, iş yeri, ofis ve bunlar gibi birçok nakliye işleri de gerçekleşmektedir. Çekmeköy evden eve nakliyat işlerinde uzman olan firmamız ile eşyalarınızda en ufak bir çizik veya kırık olmadan yeni adresine ulaşması sağlanmaktadır. Böylelikle verdiğiniz paranın hizmetini fazlası ile sonuna kadar almakta olacaksınız.

Güler yüzlü hizmetimiz, aktif çalışanlarımız, hızlı hizmetimiz ile oldukça memnun olacaksınız. Bir nakliye firmasından ne bekliyorsanız fazlasını sizlere sunuyoruz. Eşyalarınızın toplanması, katlanması, sarılması, paketlenmesi, kolileme gibi tüm detay hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Çekmeköy şehirlerarası nakliyat olarak verdiğimiz hizmetten Avrupa standartlarında bir hizmet kalitesine sahiptir. Bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

Fiyat tarifesi evin metrekaresine, çalışacak olan personele, eşyaların büyüklüğüne, gidilecek olan kilometreye göre değişecektir. Bu nedenle fiyat için net bir bilgi verilmesi oldukça zordur.

Çekmeköy nakliye fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız o halde uzman incelemesinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Adresinize gelen uzmanlarımızın yapacağı inceleme sayesinde taşıma işleminiz hakkında firmamızın vereceği fiyatı öğrenebilir ve buna göre tercihinizi yapabilirsiniz. Firmamızın verdiği üstün hizmet kalitesini ve uygun fiyatlarımızı gördüğünüzde firmamız ile çalışmaktan oldukça memnun kalacaksınız.

ÖNEMLİ NOT: Yukarıda saymış olduğumuz maddelerin hepsini eksiksiz yerine getiren firmamız, Gelecek vadeden hizmet anlayışıyla Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktadır. 

png iletişim

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
VARANSOY Nakliyat
VARANSOY Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?