Eşya depolama tüm nakliye hizmetlerinde olduğu gibi ev eşyası depolama hizmeti ile de müşterilerine profesyonel ve güvenli hizmet sunmaktadır.

İstanbul eşya depolama bir süre kullanılmayacak olan eşyaların nakliye firmalarının depo odalarında güven içinde saklanmasıdır. Firmamızın, eşyalarınızın özelliğine, ebatına ve niteliğine uygun depo odaları bulunmaktadır. 24 saat kamera sistemi ile izlenen, alarm sistemi olan yangın dedektörlerine sahip, haşerelere karşı korunan depolama alanlarımızda eşyalarınız güven içinde saklanmaktadır.

Eşya depolama Oda Sistemli Depo

Eşya depolama Bulunduğunuz şehirden veya ülkeden belli bir süreliğine ayrı kalacaksanız, askere gidiyor ve bu arada evinizi geçici süre kapatacaksanız, geçici tayin atamanız yapılmışsa, şu an kullanmadığınız ancak elden çıkarmak istemediğiniz eşyalarınız varsa ve küçük bir eve taşındıysanız eşya depolama hizmeti sizi büyük bir yükten kurtarmaktadır. Sadece ev değil ofis eşyalarınız, evraklarınız güvenli bir şekilde depolarımızda saklanmaktadır. Pazarlama firmaları ve imalatçı firmalar Ev eşyası depolama hizmeti ile ürünlerini güvenli bir şekilde depo odalarında muhafaza etmektedirler.

Eşya depolama
Eşya depolama

Eşya depolama ’ ın  Ev eşyası depolama hizmeti ile ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı, ürünlerinizi, hem güvenli bir şekilde hem de yüksek depo maliyeti ödemeden saklayabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınız sigorta kapsamında depolanmaktadır.

Depolama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bizi 0216 573 12 40 telefon numaralarından arayabilir, İstanbul evden eve depolama  adresinden bize ulaşabilirler. Yetkili personelimiz depolama hizmetimiz hakkında size detaylı bilgi vermektedir. İhtiyaçlarınızı ve depolamak istediğiniz eşyalarınızın miktarına göre size maliyeti de içeren rapor sunmaktayız. Eşya depolama firmaları almaya karar verdiğinizde, depolanacak eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından özel paketleme ekipmanları ile paketlenmekte ve güvenilir araçlarımız ile depomuza getirilmektedir.

Depolama süresinin bitiminde yine aynı hassasiyet ve güvenle eşyalarınız personelimiz tarafından belirttiğiniz adrese getirilmektedir.

Eşya depolama, deneyimli personeli, hijyenik ve güvenli depo odaları, özel ambalajlama sistemleri ile profesyonel depo hizmeti vermektedir. Üstelik uygun fiyat politikamız ile de eşyalarınızı hesaplı bir şekilde muhafaza etmektedir.

Eşyalarınızı herhangi bir yer kiralayarak saklamanız size hem daha masraflı olacaktır hem de güvenlik açısından içiniz rahat etmeyecektir. Bu yüzden profesyonel bir depolama hizmeti ile eşyalarınız güvende, siz huzur içinde olmaktasınız.

 İstanbul ev eşyası depolama ve İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz. İstanbul ev eşyası depolama oldukça zevkli bir iştir bizim için; çünkü biz işimizi severek yapıyoruz ve müşteri memnuniyetini maximum seviyede tutuyoruz.İstanbul ev eşyası depolama firması olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet profili ile ilgili biraz bilgi aktaralım öncelikle.

 İstanbul ev eşyası depolama eskiden sadece eşyayı alıp saklamaktı şimdi ise İstanbul eşya depolama sektörü tamamen sanat olmuş durumda, İşini düzgün ve bilinçli yaparsan oyunu kazanır ve level atlarsın çünkü labirentli bir oyundur depolama. İstanbul ev eşyası depolama şirketleri arasında en güvenilir nakliye firması ünvanını alan İstanbul eşya depolama firmamız 1980 yıllından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul ev eşyası depolama

İstanbul ev eşyası depolama yıllardan beri geçmişten aldığımız tecrübeler ile günümüze kadar siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir hizmettir. Eğer evinizde fazla olarak bulunan eşyalarınızı atmaya kıyamıyorsanız doğru yerdesiniz çünkü biz atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı kapınızdan alıp depomuza yerleştirerek ferah ve hijyenik bir ortamda depoluyor talep ettiğiniz tarihte ise sizlere teslim ediyoruz.

Eşya depolama ve İstanbul eşya depolama

Eşya depolama ve İstanbul eşya depolama olarak eşyalarınızı sigorta kapsamı altında depoluyoruz ve sigorta poliçenizi de eşyalarınızı depolamadan önce size teslim ediyoruz. İstanbul eşya depolama firmaları arasında diğer tüm rakip firmalara öncülük yapan BAK DEPOLAMA uygun fiyat poliçesi ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Ev eşyası depolama fiyatları ve Ev eşyası depolama ücretleri

Ev eşyası depolama fiyatları ve Ev eşyası depolama ücretleri hakkında bilgi sahibi olamak isterseniz bizi aramanızı tavsiye ederiz çünkü her bütçeye uygun depolama alanlarımız ile müşterilerimizi ev eşyası depolama ücretleri veya eşya depolama ücretleri hakkında sıkkıntıya koymuyoruz. Ev eşyası depolama fiyatlarını merak ediyorsanız sizlere eşya depolama fiyatlarıhakkında biraz bilgi aktaralım.

 • 1 + 1 = 300 TL + KDV + AYLIK
 • 2 + 1 = 400 TL + KDV + AYLIK
 • 3 + 1 =  500 TL + KDV + AYLIK
 • 4 + 1 =  600 TL + KDV + AYLIK
 • 4 + 2 =  750 TL + KDV + AYLIK
 • 5 + 1 =  800 TL + KDV + AYLIK
 • 5 + 2 =  950 TL + KDV + AYLIK
 • VİLLA =1050 TL + KDV + AYLIK
 • 6 + 1 = 1150 TL + KDV + AYLIK
 • 6 + 2 =1250 TL + KDV + AYLIK
 • PARÇA EŞYA = 200 TL + KDV + AYLIK

Anadolu yakası eşya depolama

Anadolu yakası eşya depolama firması olarak tüm eşyalarınızı adresinizden sayılı bir şekilde alıp sigorta poliçesi kapsamı altında saklayarak talep ettiğiniz günde sizlere teslim ediyoruz.

Kiralık ev eşya deposu

Kiralık ev eşya deposu arıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz çünkü her ebata göre akkılı depolarımız ile müşterilerimiz kiralık eşya depolama firmaları  taleplerine olanak sağlıyor ve müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutuyoruz. İstanbul kiralık eşya deposu olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. İstanbul ev eşyası depolama hizmetlerimizde eşyalarınız için özel depolarımızı göremeye davet ediyoruz sizleri. Eşya depolama hizmetlerinizde bizi tercik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İstanbul ev taşıma

İstanbul ev taşıma şirketi bu aya özel indirimler ile evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya devam etmektedir, İstanbul ev taşıma firmaları arasında belli bir konumda olan şirketimiz yılların deneyimi ile ev taşıma işlerinize talip olup kusursuz hizmet sunmayı ön planda tutmuştur.
bahçeşehir evden eve nakliyat için okuyunuz. Kusursuz bir hizmet sunmak için ilk adımları daima firmamız atmaktadır; örneğin ücretsiz ekspertiz yollu ile eşyalarınızı keşif edip eşyalarınızın yoğunluğuna göre araç filosu belirtmektir. “Özellik ile ev taşıma esnasında oluşan sorunlardan bir tanesi evinizi taşımaya yönelik gönderilen aracın eşyayı almaması gibi bir durumdur“ Ekspertiz görevlimiz eşyalarınızı inceledikten sonra eşyalarınızın ambalajlanması için firma yetkilimiz den ambalaj teminin de ardından eşyalarınızı taşımak üzere işinde profesyonel bir hizmet sergileyen personel ve mobilyalarınızın montaj, de-montaj işlemlerini gerçekleştirecek marangoz ustası belirler, marangoz ustamız tüm mobilyalarınızı söker ambalaj eder eve yeni evinizde kusursuzca çalışır vaziyette montaj işlemini gerçekleştirir.