tr

Fuar Taşıma

07.02.2022
128
Avantajlı Paket
6500₺ 4000₺
Fuar Taşıma

Fuar Taşıma pek çok farklı alanda varlığını belirgin bir şekilde gösterebilen ve kendini sürekli olarak geliştirmeyi başaran sektörler arasında kendine sağlam bir yer edinmiş olan sektörlerden biri de taşımacılık sektörü olmaktadır. pek çok kişi taşımacılık dendiğinde evden eve ve sadece şehirler arası taşımacılıktan haberdar olduğunu ifade etmektedir. Ancak taşımacılık sektöründe pek çok farklı materyal taşınabilmektedir. Bunlardan en önemlisi ise özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan fuarlar olmaktadır. ancak elbette ki yaz pek çok coğrafi bölgede kalıcı olmamaktadır. bu sebepten dolayı da fuar taşımacılığı ortaya çıkmıştır. Fuarlar taşınmadan önce kendi vagonları mevcut ise kendi vagonları ile çekiciler tarafından taşınmakta eğer vagonu bulunmuyor ise sökülerek araçlara depolanmaktadır. Dünya çapında hemen hemen her nokta da fuar taşımacılığı varlığını gösterebilen bir sektörüdür.

Fuar Taşıma Hizmetleri

Fuar Taşıma bu sebeple içerisinde bulunmak hem deneyim hem de kalite gerektirmektedir. Firmamızın alanında uzman personel kadrosu sayesinde pek çok farklı materyal rahatlıkla taşınabilmektedir. Fuar taşımacılığının dikkat edilmesi gereken birkaç önemli maddesi bulunmaktadır. Şimdi bu maddeleri sizler için biraz açalım. Taşınacak ürünün yapısı ile ilgili özellikler tespit edilir. Yani kırılgan olup olmadığı kontrol edilir. Eğer kırılgan bir yapıya sahip ise aracın özel bölümlerinde taşınır. Kırılgan yapıya sahip olmayan bir ürün ise aracın normal taşıma bölgelerine özenle yerleştirilerek taşınmaktadır. Firmamızın sizlere sunmakta olduğu kurumsal çözümler ve ödeme seçenekleri sayesinde pek çok işlem kolayca uygulanmaktadır.

Varansoy nakliyat olarak eşyalarınızın güvenliği tam anlamı ile teminatımız altındadır. Herhangi bir nakliyat ofisine gitmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı maddeler bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını güvenliğiniz adına sizlerle paylaşalım. Gideceğiniz nakliyat ofisi hakkında bilgi sahibi olunuz. Aksi takdirde istenmeyen gelişmeler meydana gelebilir. Araç şoförlerinin gerekli evraklarının olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Firmamızda görev yapan araç şoförlerimizin tamamı alanında deneyim sahibi olabilmiş ve de psiko teknik testleri başarı ile tamamlamış kişilerdir. Aynı zamanda da firmamız olarak kişi işe alınmadan önce kişilik testlerine tabii tutulmaktadır. Firmamız çalışma prensibi olarak müşteri memnuiyetini esas aldığı için müşterilerimizin arzusu doğrultusunda şekillenmekte olan bir yapıya sahiptir. Bu sebeple de oldukça farklı avantajlar oluşmaktadır.

Fuar Nakliyesi ve Stand Taşıma

Fuar Nakliyesi sizlerin de güvenliği ve refahını sağlayabilmek adına eşyalarınızı kendi taşıma kılıflarımız ile kapladıktan sonra taşımaktayız sebebi ise sadece prensibimizin gerektirdiklerini yerine getirebilmektir. Fuarlarda kullanılan her teçhizat rahatlıkla araçlarımız tarafından taşınabilmekte olmakla kalmayıp güvenliği de sağlanabilmektedir. fuar taşımacılığı oldukça kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilmektedir. Sebebi ise fuarların yazlık bölgelere kurulması ve bir hafta gibi sürelerle şehirleri geziyor olmasıdır. Stand Taşıma bu sebeple de fuar sahipleri ile birlikte ortak bir çalışma yürüterek en doğru en verimli programı çıkartarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Özellikle de reklam amaçlı kurulan fuarlar ve spotların taşınması oldukça ciddi bir çalışma gerektirmektedir. Çünkü taşınan stantlar ve benzeri ürünler taşındığı yerde tekrar kullanılacağı için kesinlikle ve kesinlikle zarar görmemelidir. Fuar Taşıma esnasında zarar gördüğü halde kullanılamaz hale gelecekleri için fuar sahiplerini zarara uğratır. Bu tür sorunların ortaya çıkmamasını garanti edebilen sayılı firmalar arasında kendine sağlam bir yer edinen Varansoy nakliyat sizleri de bu tür kurumsal çözümler ile ofislerine beklemektedir. Fuar taşımacılığı yapan firma sayısı günümüzde her ne kadar artmış bir vaziyette karşımıza çıksa da güvenilir olan ve itibar sahibi olabilmiş firmaları tercih etmenizi tarafımızdan önemle rica olunur. Aksi takdirde eşyalarınıza tekrar kavuşamamanız olasıdır. Fuarlar pek çok farklı amaçlar ile kurulabilmektedir. Bazıları sadece satış ve pazarlama işlemleri için kurulurken bazıları ise insanların eğlenebileceği mekanlar oluşturmak için kurulmaktadır. Ancak Varansoy nakliyat olarak ayrımcılık yapmadan her birini istenen noktaya istenen zamanda ulaştırmaktayız. Firmamızın en önemli esaslarından biri ise anlaşmalarımız olmaktadır. Herhangi bir taşıma işlemi ne zaman son bulacak denildi ise o tarihte son bulmaktadır.

Bu sebeple de hiç kimseyi zaman kaybına uğratmadan memnun edebilmekte olmakla kalmayıp bu memnuiyeti sürekli bir vaziyete taşımış bulunmaktayız. Sizde herhangi bir fuar sahibi iseniz ya da her hangi bir fuarda yer alan bir standınız bulunmakta ise dilerseniz ofislerimize uğrayarak arzu ederseniz de telefon yoluyla bize ulaşarak bilgi sahibi olabilir ve fiyat listesini alabilirsiniz. Fuar Eşyası Depolama için tıklayınız

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
VARANSOY Nakliyat
VARANSOY Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?