tr

Nakliyat Firmaları

02.03.2022
110
Nakliyat Firmaları

En İyi Nakliyat Firmaları En İyi Firmaları Derledik.

Nakliyat firmaları İstanbul Denildiği Zaman İstanbul’a Ait Bir Çok Nakliyat Firması vardır bunların %45’i Kaçak ve Yasadışı Nakliyat Şirketleridir. Ve Bu yüzden ucuz eşya taşıtmak isterken taşıttığınız gibi 3 katı zarar ile çıkmayın kastımız  yasadışı ve kaçak nakliyatları kesinlikle tercih etmeyin. Bir Nakliyat Şirketinin kesinlikle ofisi olmalıdır ve kesinlikle anlaşma yapacağınız zaman resmi belgelerini sormayı unutmayınız. Ev taşıma konusunda Varansoy Nakliyat Bu ihtiyaçların hepsini karşılamaktadır. Kaliteli hızlı ve ucuz hizmeti ile 12 yıl üst üste nakliyat hizmeti ödülü alan firmamızı kesinlikle tercih ediniz..

İstanbul Nakliyat Firmaları Prensiplerimiz ve Politikamız

İstanbul Nakliyat Firmaları taşıma yaparken prensiplerimiz ve politikalarımız kesinlikle müşterilerimizin memnuniyetine göre düzenlenmiştir. İstanbul Evden Eve Nakliye Yaparken Müşterilerimizin eşyalarını eşyalarınızın güvenliği politikası ile taşınmaktadır.
Eşyalarınız Öncelikle İstanbul Sigortalı Nakliyat hizmeti ile  sigortalanır. Daha sonra eşyalarınız İstanbul eşya paketleme İle Paketlenir ve Ambalajlanır.. Tam Anlamda Güvenliği Sağlandıktan Sonra Yüklenmeye Başlar. Müşterilerimiz Taşıma Sırasında Soru, görüş ve Önerilerini Bize İletirse. Onların Bize ilettikleri hizmetleri tamamen vermeye hazırız.

Nakliyat Teklif

İstanbul Nakliyat Firmaları En İyi Ev Taşıma Şirketleri

İstanbul nakliyat firmaları denildiği zaman firmamız 1 adet asansör bulundurmaktadır. Teknoloji’nin bütün kollarını kullanan firmamız İstanbul Asansörlü Nakliye denildiği zaman sizlere bu alanda da asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Siz Değerli Müşterilerimize Daim kaliteli hizmet vermek için uzman ekibimiz çalışmalarını sürdürmektedir.

Asansörlü nakliyat yapmadan önce kesinlikle bizden tam bilgi sağlayınız bazı firmalar asansörlü nakliyat yapıyoruz dediği zaman 3 kere düşünün çünkü eşyalarınız ve kendi sağlığınız söz konusu olduğunda bizim sağladığımız hizmet sizi bu alanda tecrübe sağlayacaktır.

Google Arama Terimleri 2022 Trend Aramalar

En İyi Nakliyat FirmalarıNakliye ŞirketleriEv Taşıma Şirketleri
Ucuz Nakliyat ŞirketleriNakliye Fiyatlarıİstanbul Nakliye Şirketleri

Korsan Nakliyatcılara Hayır !

Şirketimiz İstanbul nakliyat, istanbul eşya taşıma yaparken ev’de tüm mobilya takımlarınız gerekli marongoz ustalarımız tarafından sökülerek gerekli çalışma yapılır ve yeni evinizde hangi odaya kurulmasını istiyorsanız sorunsuz bi şekilde montaj işlemleri yapılır. Çok taşınan ve sökülen mobilyalarda ister istemez firmamız tarafından olmayan nedenler den bazen düzen tutturamaya bilir. Buda tamamen mobilyadan kaynaklanan sorundur ve İstanbul evden eve nakliye elemanımız size taşınma yapılırken sökmeden bu hataları gösterir.

Nakliyat Şirketleri

Nakliyat Şirketleri %25 İndirimli En İyi Ev Taşıma Şirketleri

Nakliyat şirketleri olarak şehirlerarası nakliyat hizmetini Türkiye’nin 81 vilayetine Hizmet vermekteyiz
Şehirlerarası nakliyat hizmetimizden yararlanmak için firmamız la irtibata geçtikten sonra evinize ücretsiz keşif ekibi göndermekteyiz. Nakliyat İstanbul elemanı evinize gelerek eşyanın ebatını kalitesini tespit yaparak kullanılacak araç malzeme tespiti sonucu size uygun fiyat vererek sözleşmeli şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Evden eve nakliyat sektörünün hızlı gelişimine paralel olarak sektöre her gün onlarca yeni firma katılıyor. Bu firmalar ya el ilanları veya internet üzerinden müşteri arıyor. Nakliyat firmaları arayışlarınızda bugün internette evden eve nakliye işi yapıyoruz diye ilanı bulunan firmaların büyük bölümünün korsan nakliyat firmaları olduğunu biliyor muydunuz? Üstelik bu firmalar başka şirketlere ait fotoğraflar ve bilgiler ile ne kadar profesyonel olduklarını göstermeye çalışıyor, müşteriyi kandırıyor.

Derlediğimiz En İyi ”6” Nakliyat Firmaları

Varansoy NakliyatTopçuoğlu NakliyatPronak Nakliyat
Vipege NakliyatHayrioğlu NakliyatTopçam Nakliyat

Kiralık Alan

Aslında korsan nakliyat firmalarına ait tek bir gerçek var, o da telefon numaraları. Söz konusu korsan firmalarının yerleşik bir ofisi, kullandıkları kamyonların yetki belgesi ve faturası bulunmuyor. İnternetten verilen adresler ise çoğunlukla kendilerine ait değildir. Üstelik birkaç telefon verip, bunları şirketin ayrı ayrı şubelerinin telefonuymuş gibi gösterirler. Halbuki bu numaraların hepsinde genelde aynı kişiler size yanıt verecektir. İnternet üzerinden araştırma yaptığınızda korsan nakliyat firmaları olduğunu anlamak kolaydır aslında. Zira hepsinin internet sitelerine koydukları fotoğraflar hemen hemen aynıdır.

İstNak

Fotoğraflara bakıldığında firmanın adını veya firmaya ait logoyu göremezsiniz. Yetki belgesi olarak fotoğrafını koydukları belgeyi ise okumak imkansızdır. Doğrusu bu belge de başka firmaya aittir. Şayet evden eve nakliye işi yaptıracak iseniz ve bir firmayla görüştüyseniz, kesinlikle eşyalarınızı bir eksper görsün deriz. Evden eve nakliyatçılar bunun için para almazlar. Ayrıca aramayı düşündüğünüz nakliye şirketiyle ilgili daha önce olumsuz bir şey olup olmadığını öğrenmek üzere mutlaka sikayetler bölümüne  arama yaptırın. Unutmayın korsan nakliyat firmaları sizi yarıda bırakabilir, paranızla rezil olabilirsiniz.

İstanbul Nakliyat Şirketleri En İyi Nakliyatçılar

 İstanbul nakliyat şirketleri yeni ev alanlar, kiracı olup evini değiştirenler, lojman sakini olup tayin nedeniyle şehir değiştirmek zorunda kalanlar, eşya toplamanın, ev eşyasını başka bir eve nakletmenin ne kadar zor, meşakatli olduğunu çok iyi bilir. Özellikle sık ev değiştirmek zorunda kalanlar, taşınma kabusunun yanı sıra kırılıp dökülen eşyalarına çok yanarlar. Ancak gelişmiş ülkelerde uzun yıllardır, Türkiye’de ise son yıllarda var olan bir sistem, ev eşyası taşımacılığı konusunda ailelere rahat bir nefes aldırdı.

Evden eve nakliyat şirketleri sayesinde ev taşımak, ev değiştirmek artık kabus değil. Üstelik artan firma sayısına paralel olarak kalite yükseldi, müşteriye daha çok şey vaad edilmeye başlandı. Bugün evden eve taşımacılık konusunda en çok tercih edilen sigortalı taşımacılık… Sigortalı taşımacılık hakkında bilmeniz gerekenler ise bu makalede…

En İyi İstanbul Nakliye Şirketleri

En iyi İstanbul nakliye şirketleri Türkiye’de sigorta şirketleri genellikle nakliyat sigortaları için üç ayrı seçenek sunuyor. Bunlardan biri evden eve nakliyat aracıyla taşınan eşyaların araçla birlikte tamamen zarar görmesi halinde yapılan tam ziyan sigortası. Diğeri taşınan eşya veya yük ile bunları taşıyan kamyonun, yolculuk sırasında karşılaşacakları bir zararın sigorta edilmesi, yani dar teminat… Bu sigorta kapsamına taşıma aracının üzerindekilerle birlikte çalınması, yağışlarda ıslanması ya da eksilmesi girmiyor.

Bir de geniş teminat var. Bu teminat kapsamına ise taşınan yük ya da eşyanın, çıkış noktasından, varış noktasına gidene kadar uğrayacağı bütün zararları kapsıyor. Söz konusu zararlara malın yüklenmesi, boşaltılması ve kısmi hasarlar da dahil. Ancak taşınan malda önceden oluşmuş bir hasar dahil değil.

Evden eve taşıma firmaları müşteriyle genellikle tam ziya konusunda anlaşma yapıyor. Yani bir tek yük kamyon üstündeyken kamyonun karşılaşabileceği bir felaket sonrası üzerindeki malların tamamen zarar görmesi halinde sigorta devreye giriyor. Ancak unutulmaması gereken bir şey var ki nakliyat şirketleri “sigortalı taşıma yapıyoruz” derken hatalı bilgi veriyor. Zira sigortalı nakliye bir tek şehirler arası eşya taşıma sırasında meydana gelecek bir zararda devreye giriyor.

Sigorta şirketleri yükleme veya boşaltma sırasında meydana gelecek hasarları karşılamıyor. Kısacası sigortalı taşıma güvencesi bir tek kamyonun kaza yapması halinde işe yarıyor. Öteki sorunlar konusunda mağduriyetinizin giderilmesi firmanın güvenirliğiyle alakalı. Evini taşıttıracak olan kişiler eğer şehir değiştirecekler ise anlaştıkları evden eve nakliyat firmasının taşıyıcı sorumluluk poliçesini istesinler. Şayet bu güvenceleri yoksa müşteri derhal bir sigorta şirketine nakliyat emtia sigortası hazırlatmalı.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
VARANSOY Nakliyat
VARANSOY Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?