Ofis Taşımacılık’da Dev Kampanya

Ofis taşıma İş sahalarının her geçen gün arttığı günümüz Türkiye’ sinde İstanbul ofis taşımacılığı hizmetlerine olan talepte sürekli artış gösteriyor. Başlı başına zorlu ve yorucu bir süreç olan taşınma, kurumsal yapılarda daha da zorlu bir hale gelebiliyor. Ev taşıma sürecinden farklı eşya niteliklerinin mevcut olmasının haricinde, taşınma sürecinde aksayan çalışmanın yeniden aktif hale en kısa zaman dilimlerinde gelmesi gerekir. Bu yüzden de taşınma sürecinin belirli bir program dahilinde süratle gerçekleştirilmesi gerekir. Ancak spesifik ofis malzemelerinin ve eşyalarının taşınması sürecinde son derece hassas bir çalışma gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu noktada hem hızlı hem de güvenli bir taşıma işlemi için mutlaka profesyonel taşıma çalışmasının gerçekleştirilmesi gerekir.

Kurumsal Ofis Taşımacılık Şirketleri

Kurumsal ofis taşımacılık şirketleri Her ofis taşıma hizmeti öncesinde ofislere ilişkin “fizibilite” çalışması gerçekleştirilerek, ofiste taşınacak eşyaların nitelikleri, miktarı ve diğer detaylar belirlenir. Ekspertiz çalışması olarak sunulan bu çalışma sayesinde ofis taşımacılık firmaları tarafından taşıma sürecine ilişkin tüm detaylar önceden belirlenir. Taşıma işlemlerinin başlayacağı tarih ve saat, taşıma süresi ve taşıma maliyetleri gibi tüm detaylar belirlenir. Bu detayların yer aldığı rapor doğrultusunda da kurumsal hizmet yapısı gereğince nakliyat sözleşmesi oluşturulur. Böylelikle profesyonel standartlara uygun olarak kurumsal yapıların ofislerindeki taşınma ihtiyaçlarına yanıt veriliyor.

Ofis Malzemeleri Büro Malzemeleri Taşıma

Ofis malzemeleri taşıma Güç üniteleri, yazıcılar ve ofis eşyaları gibi standart eşya tasarımlarından farklı özelliklere sahip olan eşyalar bulunur. Bu tip hassas eşyaların taşınması sürecinde çevresel faktörlere karşı koruma altına alınabilmesi için mutlaka uygun niteliklerdeki paketleme malzemeleri ile paketlemenin gerçekleştirilmesi gerekir. Yeni teknolojiyle geliştirilmiş olunan özel paketleme malzemeleri ile paketlenen ofis eşyalarının her biri sözleşme kapsamında sigorta kapsamına alınmaktadır.

Bu şekilde olası tahribatlarda mağduriyetlerin önlenebilmesi sağlanabiliyor. Bununla birlikte tüm taşıma süreci en kısa zaman dilimleri içerisinde tamamlanması amacı ile en yeni teknolojilerin kullanımı gerçekleştiriliyor. Boyut ve ağırlık yönünden ciddi kapasitelere sahip olan özel tasarımlı ofis eşyalarının taşınması için sunulan ofis taşımacılık fiyatları da mutlaka uygun olmalıdır. İstanbul nakliyat Sadece kurumsal taşıma işleminin gerçekleştiriliyor olması nedeni ile astronomik fiyatlandırmaların uygulanması kesinlikle profesyonel hizmet standartlarına uygun olmaz.

Ofis Taşımacılık Fiyatları – Asansörlü Ofis Nakliyesi

Ofis taşımacılık fiyatları ofisinizin büyüklüğüne göre mobilya yoğunluğuna göre ve taşınacak mesafeye göre değişmektedir bununla beraber kat oranları da fiyat değişikliğinin temel unsurundadır. İş yeri taşıma ücretleri araştırmalarınızda bütçenize göre en uygun ve kurumsal bir hizmet almak isterseniz 7/24 bizi arayabilirsiniz. Asansörlü ofis taşımacılık taleplerinizde 24. katta kadar çıkan asansörlerimiz ile ofis mobilyalarınızın nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları?

Fiyatlarımız ofislerin büyüklüğüne göre değişir.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı Firmaları?

İstanbul’da en kurumsal ofis taşımacılık şirketlerinin başında Varansoy nakliyat gelir.

İş Yeri Taşıma Şirketleri?

İş yeri taşıma hizmetleri